nasz zespół

Polish Adventure Team to zespół ludzi z kraju i zagranicy. Cechuje nas doświadczenie, entuzjazm, kreatywność i nieustanna chęć doskonalenia swoich umiejętności. PAT to także ludzie z pasją, którzy pracują w naszej firmie nieprzypadkowo.

Renata  Kombor

Renata Kombor (założycielka i właścicielka Polish Adventure Team)

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse Międzynarodowe i Biznes Międzynarodowy oraz studiów podyplomowych o kierunku Manager Turystyki. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystyki biznesowej. Prywatnie dusza towarzystwa i miłośniczka podróży, perfekcjonistka w tym co robi. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i rozwiązań.

Martin

Martin (Event Manager)

Z wykształcenia muzyk, fotograf oraz nauczyciel języka angielskiego. Doświadczenie w pracy z klientami zdobył pracując ponad 8 lat w Wielkiej Brytanii jako tzw.” travel guide”. To mężczyzna, który dużo widział i przeżył. Prywatnie pasjonuje się sportami extremalnymi. A tak grzecznie wygląda…

Nandaka

Nandaka (Event Manager)

Student Politechniki Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Z pochodzenia Srilańczyk. Prywatnie poliglota i miłośnik podróży egzotycznych. Swoją wiedzę i pasję rozwija, podróżując po świecie – zwłaszcza w rejony południowo-wschodniej Azji oraz Australii i Oceanii.

Michał

Michał (Event Manager)

Absolwent AWF na Wydziale Turystyki, ukończył studia podyplomowe z Geografii i Kultury Starożytnej. Posiada ponad wieloletnie doświadczenie w branży turystyki biznesowej. Prywatnie zapalony traper i obieżyświat, samodzielnie przebył prawie całą Europę oraz Afrykę. Nieobce mu są zatem klimaty ekstemalne.

PAT POLISH ADVENTURE TEAM
eventy - wyjazdy integracyjne - wyjazdy motywacyjne
ul. Żeglugi Wiślanej 16 lok 33, 03-043 Warszawa